Interiérové dveře

V květnu jsme připravili nový ceník a katalog. V něm je spoustu novinek a nových dekorů. Dekory jsme rozšířili o Matrix- Mystery a Bergamo. CPL 0,2 mm – Antracit a Bílá premium. Folie – Stockholm, Andora white a Dub mystic. 

 Provádíme, prodej, zaměření a montáž dveří posuvných, otočných a skleněných stěn a skleněných dveří. Dveře jsou jedním z nejvýraznějších prvků zařízení interiéru. Proto je výběr interiérových dveří velmi důležitým rozhodnutím, které výrazně ovlivní finální vzhled vašeho bydlení. Podívat se na jednotlivé typy dveří  můžete na:

http://www.sestavsidvere.cz/cs/

V široké nabídce interiérových dveří můžete vybírat dveře pro různé typy interiérů a designových řešení. Nabídka dveří obsahuje množství modelů dřevěných interiérových dveří různých stylů, od jednoduchých a klasických přes moderní až k extravagantním designovým řešením, vhodným do nejmodernějších interiérů.

Při výběru dveří si můžete zvolit nejen design, ale také povrchovou úpravu, barvu, dekor, typ prosklení, či kování dveří.

Povrch dveří může být klasický dýhovaný, lakovaný, potažený fólií s potiskem, různými typy odolného laminátu v široké nabídce barev a designů včetně 3D povrchu s dokonalou iluzí dřevěného povrchu. Moderní interiér vyžaduje designový soulad všech prvků. Většina dveří se vyrábí jako klasické otočné, kyvné nebo posuvné do pouzdra, nebo před stěnu, případně také bezfalcové, nebo s oblou hranou.

V nabídce interiérových dveří najdete také speciální protipožární dveře, kouřotěsné dveře, nebo dveře protihlukové. Nechybí ani dveře požárně bezpečnostní třídy 2 a 3 a speciální dveře pro vlhké prostředí s velkými výkyvy teploty.

Všechny naše dveře splňují normu ekologicky šetrný výrobek.

Pozor nový ceník od května 2019

solodoor-cenik152019-cz