SOLODOOR Ostrava

Vážení zákazníci,

V termínu od 19.4.2021 do 30.4.2021 čerpáme dovolenou.

Nebudu zvedat telefony. Budu odpovídat pouze na emaily. Děkuji za pochopení.

Na vzorkové prodejně máme vystaveno více než 20 kusů interiérových dveří.

Vystaveny jsou všechny typové řady dveří např. Vertigo , Polar, Sonet, Elegance, Linie, Sima, Cristal, Gabreta, Song, Styl, Klasik, požární dveře a bezpečnostní dveře třídy 2 a 3.  Nově vystaveny dveře VIVA v nových dekorech.  

Jsme odborná firma na montáž dveří a obložkových zárubní, která se nachází v rodinné vilce v Ostravě Kunčicích na ulici Štěpaňákova 213/9, směr nádraží Kunčice. Je to 10 minut od centra Ostravy a 10 minut z Vratimova. 

 Jedná se o  dveře české výroby SOLODOOR s certifikáty Ekologicky šetrný výrobek, certifikát CZECH MADE – česká kvalita a ISO 9001, ISO 14001.  Všechny naše dveře jsou vyráběny z ekologických materiálů. Vhodné pro malé děti a astmatiky.

Dovedeme uspokojit i náročného zákazníka, třeba skleněnou stěnou, nebo bezobložkovým stavebním pouzdrem od firmy JAP, nebo bezfalcovým provedením dveří s panty Tectus. 

Více informací na telefonu: 608 742 549, nebo na email: info@solodoorostrava.cz
Vzorková prodejna dveří SOLODOOR Ostrava

Provádíme dodávku a montáž obložkových zárubní a obklady ocelových zárubní na stávající ocelové zárubně, nebo demontáž ocelových zárubní.
Dodáváme a montujeme posuvné dveře do pouzdra a před stěnu. Dále provádíme dodávku stavebních pouzder a následně montáž obložkových zárubní na stavební pouzdro. Také dodáváme požární dveře, protihlukové, dveře do vlhkých prostor a bezpečnostní dveře třídy 2 a 3. 

Více informací na telefonu: 608 742 549, nebo na email: info@solodoorostrava.cz

Kalkulaci Vám rádi zdarma připravíme, vzorek dekoru zapůjčíme a kávu Vám uvaříme.  

Dveře SOLODOOR Ostrava

Od roku 2016 nabízíme i úpravu dveří do vlhkého prostředí : klima úpravu dveří II a III třídy. Dveře mají speciální konstrukci, která obsahuje AL vrstvu, jež zabraňuje pronikání vlhkosti do dveří.

Zabouchněte se do dveří od nás.

Jsme autorizovaná prodejní a montážní firma značky Solodoor.