SOLODOOR Ostrava

Vážení zákazníci,

Na vzorkové prodejně máme vystaveno více než 20 kusů interiérových dveří.

Vystaveny jsou všechny typové řady dveří např. Vertigo , Polar, Sonet, Elegance, Linie, Sima, Cristal, Gabreta, Song, Styl, Klasik, požární dveře a bezpečnostní dveře třídy 2 a 3.  Nově vystaveny dveře VIVA v nových dekorech.  

Jsme odborná firma na montáž dveří a obložkových zárubní, která se nachází v rodinné vilce v Ostravě Kunčicích na ulici Štěpaňákova 213/9, směr nádraží Kunčice. Je to 10 minut od centra Ostravy a 10 minut z Vratimova. 

 Jedná se o  dveře české výroby SOLODOOR s certifikáty Ekologicky šetrný výrobek, certifikát CZECH MADE – česká kvalita a ISO 9001, ISO 14001.  Všechny naše dveře jsou vyráběny z ekologických materiálů. Vhodné pro malé děti a astmatiky.

Dovedeme uspokojit i náročného zákazníka, třeba skleněnou stěnou, nebo bezobložkovým stavebním pouzdrem od firmy JAP, nebo bezfalcovým provedením dveří s panty Tectus. 

Více informací na telefonu: 608 742 549, nebo na email: info@solodoorostrava.cz
Vzorková prodejna dveří SOLODOOR Ostrava

Provádíme dodávku a montáž obložkových zárubní a obklady ocelových zárubní na stávající ocelové zárubně, nebo demontáž ocelových zárubní.
Dodáváme a montujeme posuvné dveře do pouzdra a před stěnu. Dále provádíme dodávku stavebních pouzder a následně montáž obložkových zárubní na stavební pouzdro. Také dodáváme požární dveře, protihlukové, dveře do vlhkých prostor a bezpečnostní dveře třídy 2 a 3. 

Více informací na telefonu: 608 742 549, nebo na email: info@solodoorostrava.cz

Kalkulaci Vám rádi zdarma připravíme, vzorek dekoru zapůjčíme a kávu Vám uvaříme.  

Dveře SOLODOOR Ostrava

Od roku 2016 nabízíme i úpravu dveří do vlhkého prostředí : klima úpravu dveří II a III třídy. Dveře mají speciální konstrukci, která obsahuje AL vrstvu, jež zabraňuje pronikání vlhkosti do dveří.

Zabouchněte se do dveří od nás.

Jsme autorizovaná prodejní a montážní firma značky Solodoor.