Zárubně interiérových dveří

Nezbytnou součástí interiérových dveří jsou kvalitní dřevěné interiérové zárubně. Nabízíme širokou škálu kvalitních zárubní, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

V nabídce najdete dřevěné obložkové zárubně klasické i bezfalcové, kovové zárubně, speciální zárubně pro renovaci panelákových dveří či zárubně pro bezpečnostní dveře.

Nabízíme zárubně nejvyšší kvality, vyrobené v České republice, v širokém spektru povrchových úprav od laku v mnoha barevných provedeních, přes dřevěné dýhy, fólie a vysoce odolný laminátový povrch v mnoha barvách a dekorech se vzhledem různých dřevěných dekorů.

Dřevěné obložkové zárubně mají moderní vzhled a na rozdíl od ocelových zárubní je lze dokonale sladit s designem dveřím. Obložkové zárubně Solodoor jsou vyráběny ve stejných dekorech, díky čemuž dosáhnete skutečně kompaktního vzhledu dveří v jednotném designu. Zárubně jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu a zaručují vysokou odolnost a snadnou údržbu.

Dřevěné obložkové zárubně se od těch ocelových liší nejen svým estetickým vzhledem, ale i způsobem instalace. Obvykle se instalují až ve finální fázi stavby nebo rekonstrukce a díky snadné instalaci je můžete namontovat i vy sami. Pokud byste si však přáli to přenechat odborníkům, rádi vám s jejich instalací pomůžeme.